Dzisiaj jest sobota, 23 września 2023 r.
Imieniny obdchodzą: Tekla, Bogusław, Linus, Liwiusz
Aktualności
ważne
Informacja o możliwości przekazywania darowizn pieniężnych na rzecz uchodźców z Ukrainy przebywających na terenie Gminy Sulików
02.03.2022

Gmina Sulików uruchomiła możliwość dokonywania darowizn pieniężnych na rzecz uchodźców z Ukrainy przebywających na terenie Gminy. Każdy kto chciałby wesprzeć obywateli Ukrainy, którzy dotarli lub dotrą na teren Gminy Sulikow może skorzystać z konta Urzędu Gminy Sulików, z którego całość przekazanych środków przeznaczona zostanie na ten cel.

więcej »
OSP
OSP Sulików przekaże wóz strażacki na Ukrainę
01.03.2022

Na zwołanym w dniu 28 lutego br. z inicjatywy Wójta Gminy Sulików Roberta Starzyńskiego zebraniu Zarządu Gminnego OSP, podjęto decyzję o przekazaniu samochodu ratowniczo-bojowego marki STAR będącego w dyspozycji OSP Sulików dla ukraińskiej straży pożarnej.

więcej »
ważne
Informacja dot. zasad organizacji pomocy obywatelom Ukrainy
26.02.2022

Zgodnie z informacjami przekazanymi za pośrednictwem Wojewody Dolnośląskiego i w porozumieniu z Miastem Zgorzelec, wszystkich zainteresowanych udzieleniem pomocy obywatelom Ukrainy prosimy o zapoznanie się z informacją i wypełnieniem ankiety dostępnej w linku poniżej.

więcej »
GOK
Za słodkie słowo pączek
21.02.2022

W czwartek 24 lutego br. w Gminie Sulików zrobi się naprawdę słodko. Odwiedź stoisko i zobacz jakie niespodzianki przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie. 

więcej »
Info
Akceptacja wniosku w konkursie granty PPGR
14.02.2022

Wójt Gminy Sulików informuje, że został zaakceptowany wniosek Gminy Sulików złożony w konkursie „Cyfrowa Gmina -Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym -„Granty PPGR”.

więcej »