Dzisiaj jest niedziela, 28 listopada 2021 r.
Imieniny obdchodzą: Lesław, Zdzisław, Jakub, Stefan, Grzegorz, Natalia, Roma
Aktualności
Wystawa niepodległość
Wystawa "Ojcowie niepodległości"
24.08.2018

Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński zaprasza wszystkich mieszkańców do obejrzenia wystawy pn. „Ojcowie Niepodległości”, jaka w dniu dzisiejszym została zamontowana przez pracowników Oddziałowego Biura IPN we Wrocławiu na Placu Wolności w Sulikowie.

więcej »
Fundusze europejskie
Zaproszenie na bezpłatne spotkanie informacyjne
23.08.2018

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) zaprasza osoby fizyczne zainteresowane dofinansowaniem  z Unii Europejskiej na  bezpłatne spotkanie informacyjne pt. "Wsparcie z Funduszy Europejskich na podejmowanie działalności gospodarczej i szkolenia".

więcej »
LGD
Ogłoszenie o naborze LGD
22.08.2018

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działnia - Partnerstwo Izerskie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na działanie: Infrastruktura turystyczna, rekreacyjna.

więcej »
dożynki
Dożynki Gminne 2018
21.08.2018

Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików zaprasza wszystkich mieszkańców na Dożynki Gminne, które odbędą się w dniu 2 września br. 

więcej »
Kaplica Radzimów
Rozpoczęła się budowa kaplicy w Radzimowie
03.08.2018

Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński przekazał w dniu 1 sierpnia br. plac budowy wykonawcy inwestycji na cmentarzu komunalnym w Radzimowie. Już wkrótce powstanie tu kaplica, o której budowę wnioskowali mieszkańcy południowej części gminy.

więcej »
Info
Uwaga! Nowe przepisy antysmogowe
24.07.2018

Zapraszamy do zapoznanie się z uchwałą Sejmiku Wojewodztwa Dolnośląskiego w sprawie organiczeń i zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw.

więcej »
Szkoła Podstawowa w Biernej
Szkoła Podstawowa w Biernej ma swojego patrona
18.07.2018

Na wspólny wniosek Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej w Biernej, Rada Gminy Sulików na czerwcowej sesji nadała Szkole Podstawowej w Biernej imię Orła Białego. 

więcej »