Dzisiaj jest sobota, 31 lipca 2021 r.
Imieniny obdchodzą: Ignacy, Lubomir, Helena, Roman
Aktualności
Brydż turniej
Turniej Brydża Sportowego Par
16.04.2018

Klub Sportowy Bazalt Sulików zaprasza 22 kwietnia o godz. 10:00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie na VI Turniej Brydża Sportowego Par "SKALNIK" o Puchar Wójta Gminy Sulików. 

więcej »
Info
Komunikat Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa we Wrocławiu
22.03.2018

W związku z niepokojącym wzrostem wykrywania przekroczeń najwyższych dopuszczalnych poziomów pozostałości środków ochrony roślin oraz wykryć substancji niedopuszczonych do stosowania w danych uprawach, a nawet niezarejetrowanych w UE, Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa we Wrocławiu przekazuje informacje dot. stosowania środków ochrony roślin.

więcej »
LGD
Ogłoszenie o naborze wniosków
16.03.2018

Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania - Partnerstwo Izerskie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność".

więcej »
Info
Informacja Centralnego Ośrodka Badania Odmian Roślin Uprawnych
12.03.2018

Porejestrowe Doświadczalnictwo Odmianowe (PDO) jest systemem stałych lub okresowych badań wartości gospodarczej odmian gatunków roślin uprawnych o dużym znaczeniu gospodarczym, wpisanych do Krajowego rejestru lub znajdujących się we Wspólnotowych katalogach odmian, obejmującym swym zakresem nie tylko doświadczenia odmianowe, ale również odmianowo-agrotechniczne.

więcej »