Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 r.
Imieniny obdchodzą: Katarzyna, Bogusław, Oktawian, Jagoda
Aktualności
stacja mikułowa rozbudowa
Rozbudowa Stacji Energetycznej 400kV Mikułowa
01.07.2016

W dniu 23 czerwca bieżącego roku radni Gminy Sulików mieli okazję zapoznać się z przebiegiem inwestycji prowadzonej na terenie stacji elektroenergetycznej  wysokich i najwyższych napięć w Mikułowej przez konsorcjum firm SAG Elbud Kraków Sp. z o.o. i SAG Elbud S.A.

więcej »
Współpraca ZSPiG
Współpraca ZSPiG
24.06.2016

24 czerwca podczas apelu kończącego rok szkolny 2015/16 w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sulikowie w obecności Panów: Błażeja Muzykiewicza i Sebastiana Kuczyńskiego podsumowano roczną współpracę pomiędzy ZSPiG Sulików oraz kopalnią Radan Bazalt należący do grupy LafargeHolcim. 

więcej »
Punkt informacyjny
Środa z Funduszami dla przedsiębiorców na rozwój
23.06.2016

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze organizuje w ramach cyklu spotkań dla potencjalnych beneficjentów  spotkanie informacyjne  pt. "Środa z Funduszami dla przedsiębiorców na rozwój". 

więcej »
LGD
Informacja "Partnerstwa Izerskiego"
21.06.2016

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Izerskie" dnia 17 maja 2016 r. podpisało umowę z Urzędem Marszałkowskim na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez Społeczność. 

więcej »
festyn przedszkole
Festyn w Przedszkolu Publicznym w Sulikowie
20.06.2016

W sobotnie przedpołudnie plac zabaw przy Przedszkolu Publicznym w Sulikowie zamienił się w prawdziwy Dziki Zachód. Jak co roku, z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Mamy i Taty, zorganizowany został festyn rodzinny.

więcej »
koncert wśród bliskich
Koncert pt. "Wśród bliskich" w GOK w Sulikowie
17.06.2016

W czwartek 16 czerwca br. Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie odbył się koncert pt. "Wśród bliskich". Przesłaniem uroczystości było podkreślenie nieocenionej roli rodziny i bliskich w naszym życiu, a także zwrócenie uwagi na to, jak ważne jest wspólne spędzanie czasu.

więcej »
gok_dzieci
Polsko-Czesko-Niemiecki Festiwal Muzyki i Sztuki "Pauza na Sztukę"
15.06.2016

Uczniowie klas Ib i IIIb ze Szkoły Podstawowej w Sulikowie wraz z wychowawczyniami: Elżbietą Wąsowską-Bodo,Jadwigą Swobodą i nauczycielką języka niemieckiego Agnieszką Bieńkowską wzięli udział w odbywającym się już po raz piąty dziecięcym i młodzieżowym festiwalu muzycznym pod nazwą "Pauza na sztukę" w Görlitz.

więcej »
dzień dziecka
Dzień Dziecka w miejscowości Wilka Bory
15.06.2016

W dniu 11.06.2016 r. dzieci z miejscowości Wilka Bory obchodziły swoje święto. Mieszkańcy sołectwa przygotowali dla swoich pociech wiele atrakcji, wśród których największą były zawody lekkoatletyczne.

więcej »
Dzień_rodzicielstwa
Dzień Rodzicielstwa Zastępczego
10.06.2016

W niedzielę 5.06. br. po raz ósmy rodziny zastępcze powiatu zgorzeleckiego świętowały Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Impreza tradycyjnie jest organizowana społecznie przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zgorzelcu.

więcej »