Dzisiaj jest piątek, 27 maja 2022 r.
Imieniny obdchodzą: Augustyn, Julian, Jan, Juliusz, Magdalena, Amanda
Aktualności
salonik gok
W Sulikowie powstał "Salonik Seniora"
17.09.2018

Z inicjatywy Wójta Gminy Sulików Roberta Starzyńskiego w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie wyremontowano pomieszczenie dotychczasowych spotkań członków Klubu Emerytów i Rencistów. 

więcej »
Przejście koło SP Sulików
Będzie sygnalizacja świetlna dla pieszych przy Szkole Podstawowej w Sulikowie
10.09.2018

Gmina Sulików otrzyma dofinansowanie w wysokości 25 tys. zł w ramach rządowego Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2018 - 2020 do budowy sygnalizacji świetlnej wzbudzanej z radarowym pomiarem prędkości przy przejściu dla pieszych zlokalizowanym przy Szkole Podstawowej w Sulikowie. 

więcej »
Jubilaci
50 lat małżeństwa
04.09.2018

Państwo Ewa i Wacław Owsianik  to małżeństwo, które doczekało się pięknego jubileuszu. Para przeżyła ze sobą  pół wieku. 

więcej »
Dożynki gminne 2018
Dożynki Gminne w Sulikowie
03.09.2018

W ostatnią niedzielę wakacji w Sulikowie odbyło się tradycyjne Święto Plonów, czyli gminne dożynki. Na wszystkich przybyłych czekała barwna różnorodność zapewniona przez programy: oficjalny, wystawienniczy oraz kulturalno-rozrywkowy - zapewniając doskonałą zabawę dla każdego, kto odwiedził tego dnia Plac Wolności w Sulikowie.

więcej »
Wystawa niepodległość
Wystawa "Ojcowie niepodległości"
24.08.2018

Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński zaprasza wszystkich mieszkańców do obejrzenia wystawy pn. „Ojcowie Niepodległości”, jaka w dniu dzisiejszym została zamontowana przez pracowników Oddziałowego Biura IPN we Wrocławiu na Placu Wolności w Sulikowie.

więcej »
Fundusze europejskie
Zaproszenie na bezpłatne spotkanie informacyjne
23.08.2018

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) zaprasza osoby fizyczne zainteresowane dofinansowaniem  z Unii Europejskiej na  bezpłatne spotkanie informacyjne pt. "Wsparcie z Funduszy Europejskich na podejmowanie działalności gospodarczej i szkolenia".

więcej »
LGD
Ogłoszenie o naborze LGD
22.08.2018

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działnia - Partnerstwo Izerskie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na działanie: Infrastruktura turystyczna, rekreacyjna.

więcej »
dożynki
Dożynki Gminne 2018
21.08.2018

Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików zaprasza wszystkich mieszkańców na Dożynki Gminne, które odbędą się w dniu 2 września br. 

więcej »