Dzisiaj jest piątek, 23 sierpnia 2019 r.
Imieniny obdchodzą: Róża, Apolinary, Filip, Miła
Aktualności
GOK
Zapraszamy do udziału w konkursie
25.04.2016

Zapraszamy dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjum  Gminy Sulików do udziału w konkursie plastycznym pn. „Zabytki Gminy Sulików widziane oczami dzieci i młodzieży”.

więcej »
Droga Podgórze
Rozpoczęły się wiosenne remonty dróg
25.04.2016

Choć tegoroczna zima nie dała się zbyt mocno odczuć kierowcom, to jednak wiele odcinków dróg wymaga napraw. Na terenie gminy Sulików rozpoczęto sukcesywny przegląd nawierzchni.

więcej »
ZGiUK
Utylizacja zużytych igieł i strzykawek
21.04.2016

Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Spółka z o. o. w Lubaniu informuje, że w celu zapewnienia bezpieczeństwa, jako jeden z pierwszych w Polsce, wprowadza procedurę bezpiecznego pozbywania się przez mieszkańców zużytych igieł i strzykawek.

więcej »
Arimr
Komunikat
19.04.2016

16 maja upływa termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich za 2016 rok.

więcej »
PCPR
"Masz MOC, by nieść POMOC"
18.04.2016

Za ścianą słyszysz krzyki. Po pewnym czasie milkną, a Ty idziesz spać. Na ulicy rodzic szarpie dziecko. Przechodzisz obok. Przecież to on je wychowuje. 

więcej »
Umowa e-uslugi
Gmina Sulików podpisała umowę partnerstwa
12.04.2016

W dniu 11 kwietnia w Urzędzie Miejskim w Bolesławcu Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików podpisał umowę partnerską na rzecz realizacji projektu "Budowa Systemu Informacji Przestrzennej oraz rozwój e-usług publicznych i elektronicznych usług administracyjnych w północno-zachodniej części województwa dolnośląskiego". 

więcej »
Dolny Śląsk
Najciekawsze projekty w telewizji!
12.04.2016

Ruszył plebiscyt Ministerstwa Rozwoju i Telewizji Polskiej na najciekawsze projekty biorące udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich. Zwycięzcy zostaną wybrani spośród wszystkich atrakcji zgłoszonych do 15 kwietnia. Nagrodą dla najlepszych propozycji jest ich prezentacja w Telewizji Polskiej.

więcej »
500+
Ruszyło 500+ (Informacje ogólne)
04.04.2016

Program Rodzina 500 plus to 500 zł miesięcznie na drugie i kolejne dziecko, bez dodatkowych warunków. Rodziny o niskich dochodach otrzymają wsparcie także dla pierwszego lub jedynego dziecka przy spełnieniu kryterium 800 zł netto lub 1200 zł w przypadku wychowywania w rodzinie dziecka niepełnosprawnego.

więcej »
Fundusze europejskie
"Środa z Funduszami"
24.03.2016

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na organizowane w ramach cyklu spotkań dla potencjalnych beneficjentów spotkanie informacyjne  pt.  „Środa z Funduszami na rewitalizację i termomodernizację oraz inwestycje proekologiczne”.

więcej »