Dzisiaj jest sobota, 10 grudnia 2022 r.
Imieniny obdchodzą: Julia, Daniela, Bogdan, Bohdan, Judyta, Grzegorz
Aktualności
świetlica studniska
Podpisanie umowy na modernizację świetlicy wiejskiej w Studniskach Górnych
19.12.2018

Dnia 14 grudnia 2018 r. Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików  podpisał umowę z Województwem Dolnośląskim o przyznanie pomocy na zadanie pn: "Modernizacja zabytkowej przystani spotkań w Studniskach Górnych", która obejmie gruntowną  rewitalizację budynku użyteczności publicznej jaką jest świetlica wiejska w Studniskach Górnych.

więcej »
LGD
Wypełnij ankietę
18.12.2018

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Izerskie  zaprasza do udziału w badaniu satysfakcji  wnioskodawców dotyczącym jakości pomocy świadczonej przez LGD Partnerstwo Izerskie na wszystkich etapach realizacji projektów w okresie 2016-2018. 

więcej »
Info
Apel do hodowców drobiu
18.12.2018

Wójt Gminy Sulików przekazuje do wiadomości apel Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Głównego Lekarza Weterynarii do hodowców drobiu  w sprawie wirusa grypy ptaków HPAI, podtyp H5N8.

więcej »
Info
Mieszkańcy wymienili nieekologiczne źródła ciepła
07.12.2018

Gmina Sulików przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zrealizowała zadanie pn. "Ograniczenie niskiej emisji na terenie Gminy Sulików” w ramach Programu Priorytetowego pn. „Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego".

więcej »
Szkolenie tablety
Radni Gminy Sulików z tabletami
28.11.2018

Wraz z nową kadencją, radni Gminy Sulików będą korzystać z nowego systemu e-sesja. W dniu 26 listopada br. każdy radny otrzymał już tablet i wziął udział w szkoleniu. 

więcej »
Ogłoszenie
Ogłoszenie o konsultacjach
16.11.2018

Wójt Gminy Sulików przedstawia do konsultacji projekt uchwały Rady Gminy Sulików w sprawie programu współpracy Gminy Sulików z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami w 2019 roku.

więcej »