Dzisiaj jest czwartek, 1 czerwca 2023 r.
Imieniny obdchodzą: Jakub, Justyn, Konrad, Hortensja, Aniela, Gracja
Aktualności
Filmowy Klub Dyskusyjny w Mikułowej
Film promocyjny sołectwa Sulików
16.04.2018

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego z serii filmów promujących aktywność mieszkańców sołectw Gminy Sulików. W pierwszej odsłonie sołectwo Sulików - relacja z koncertu charytatywnego "Miłość ci wszystko wybaczy".

więcej »
Info
Gmina Sulików z szansą na dofinansowanie
16.04.2018

W dniu 11 kwietnia 2018 roku Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików wziął udział w spotkaniu z przedstawicielami 28 samorządów w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. 

więcej »
Brydż turniej
Turniej Brydża Sportowego Par
16.04.2018

Klub Sportowy Bazalt Sulików zaprasza 22 kwietnia o godz. 10:00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie na VI Turniej Brydża Sportowego Par "SKALNIK" o Puchar Wójta Gminy Sulików. 

więcej »
Info
Komunikat Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa we Wrocławiu
22.03.2018

W związku z niepokojącym wzrostem wykrywania przekroczeń najwyższych dopuszczalnych poziomów pozostałości środków ochrony roślin oraz wykryć substancji niedopuszczonych do stosowania w danych uprawach, a nawet niezarejetrowanych w UE, Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa we Wrocławiu przekazuje informacje dot. stosowania środków ochrony roślin.

więcej »
LGD
Ogłoszenie o naborze wniosków
16.03.2018

Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania - Partnerstwo Izerskie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność".

więcej »