Dzisiaj jest sobota, 10 grudnia 2022 r.
Imieniny obdchodzą: Julia, Daniela, Bogdan, Bohdan, Judyta, Grzegorz
Aktualności
Info
Tymczasowe przywrócenie kontroli granicznej
05.07.2016

Od 4 lipca br. w związku z zapewnieniem bezpieczeństwa podczas szczytu NATO oraz Światowych Dni Młodzieży na granicy wewnętrznej UE (Niemcy, Czechy, Słowacja i Litwa) oraz w portach lotniczych i morskich tymczasowo przywrócona zostanie kontrola graniczna.

więcej »
Festyn Radzimów 2016
Festyn Rodzinny w Radzimowie
04.07.2016

W piękne, słoneczne popołudnie 25 czerwca br. na boisku sportowym w Radzimowie Górnym odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Radę Sołecką Radzimowa Dolnego i Radzimowa Górnego. 

więcej »
szkolenie_sołtysi
Szkolenie z funduszu sołeckiego
01.07.2016

W czwartek w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Sulików odbyło się szkolenie dotyczące funduszu sołeckiego w praktyce. W szkoleniu udział wzięli sołtysi Gminy Sulików oraz sąsiadującej Gminy Siekierczyn, a także pracownicy oraz Kierownictwo Urzędu Gminy Sulików.

więcej »
sesja_29.06.2016
XIX Sesja Rady Gminy Sulików
01.07.2016

W dniu 29 czerwca br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Sulików odbyła się XIX sesja Rady Gminy Sulików. W porządku obrad znalazły się dwa ważne zagadnienia: bieżące funkcjonowanie WS - SP ZOZ w Zgorzelcu oraz stan bezpieczeństwa na terenie Gminy Sulików.

więcej »
stacja mikułowa rozbudowa
Rozbudowa Stacji Energetycznej 400kV Mikułowa
01.07.2016

W dniu 23 czerwca bieżącego roku radni Gminy Sulików mieli okazję zapoznać się z przebiegiem inwestycji prowadzonej na terenie stacji elektroenergetycznej  wysokich i najwyższych napięć w Mikułowej przez konsorcjum firm SAG Elbud Kraków Sp. z o.o. i SAG Elbud S.A.

więcej »
Współpraca ZSPiG
Współpraca ZSPiG
24.06.2016

24 czerwca podczas apelu kończącego rok szkolny 2015/16 w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sulikowie w obecności Panów: Błażeja Muzykiewicza i Sebastiana Kuczyńskiego podsumowano roczną współpracę pomiędzy ZSPiG Sulików oraz kopalnią Radan Bazalt należący do grupy LafargeHolcim. 

więcej »
Punkt informacyjny
Środa z Funduszami dla przedsiębiorców na rozwój
23.06.2016

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze organizuje w ramach cyklu spotkań dla potencjalnych beneficjentów  spotkanie informacyjne  pt. "Środa z Funduszami dla przedsiębiorców na rozwój". 

więcej »
LGD
Informacja "Partnerstwa Izerskiego"
21.06.2016

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Izerskie" dnia 17 maja 2016 r. podpisało umowę z Urzędem Marszałkowskim na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez Społeczność. 

więcej »
festyn przedszkole
Festyn w Przedszkolu Publicznym w Sulikowie
20.06.2016

W sobotnie przedpołudnie plac zabaw przy Przedszkolu Publicznym w Sulikowie zamienił się w prawdziwy Dziki Zachód. Jak co roku, z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Mamy i Taty, zorganizowany został festyn rodzinny.

więcej »
koncert wśród bliskich
Koncert pt. "Wśród bliskich" w GOK w Sulikowie
17.06.2016

W czwartek 16 czerwca br. Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie odbył się koncert pt. "Wśród bliskich". Przesłaniem uroczystości było podkreślenie nieocenionej roli rodziny i bliskich w naszym życiu, a także zwrócenie uwagi na to, jak ważne jest wspólne spędzanie czasu.

więcej »