Dzisiaj jest środa, 29 marca 2023 r.
Imieniny obdchodzą: Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Aktualności
Obywatel GOV
Inicjatywa "Obywatel"
09.11.2015

Na stronie www.obywatel.gov.pl znajdują się opisy najpopularniejszych usług, jakie administracja świadczy dla obywateli, np.: jak wyrobić dowód, paszport, prawo jazdy itp. 

więcej »
Erazmus
Terminy składania wniosków z programu Erasmus +
06.11.2015

Już 2 lutego i 31 marca 2016 r. mijają najbliższe terminy składania wniosków z programu Erasmus + przez szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne, na dofinansowanie w ramach akcji "Mobilność edukacyjna", "Partnerstwa strategiczne" z sektora Edukacja szkolna oraz "Wymiany młodzieżowe" z sektora Młodzież.

więcej »
Fundusze europejskie
Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw na inwestycje proekologiczne
27.10.2015

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na organizowane   w ramach cyklu spotkań dla potencjalnych beneficjentów  spotkanie informacyjne  pt.:  "Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw na inwestycje proekologiczne".

 

więcej »
Kurs pierwszej pomocy
Zakończony kurs udzielania pierwszej pomocy
27.10.2015

Ochotnicza Straż Pożarna w Studniskach Dolnych zakończyła cykl warsztatów szkoleniowych dla mieszkańców sołectwa Studniska Dolne i Studniska Górne z zakresu udzielania pierwszej pomocy medycznej. 

więcej »
LGD
Informacja LGD Partnerstwo Izerskie
20.10.2015

W związku z rozpoczęciem nowego okresu programowania 2014 - 2020 oraz możliwością uzyskania pomocy finansowej ze środków unijnych w ramach inicjatywy  LEADER, RLKS  (rozwój lokalny kierowany  przez  społeczność lokalną), zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym analizy obszaru LGD.

więcej »
Info
Ogłoszenie o konsultacjach
19.10.2015

Wójt Gminy Sulików przedstawia do konsultacji: projekt uchwały Rady Gminy Sulików w sprawie programu współpracy Gminy Sulików z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami w 2016 roku.

więcej »
Dzień Seniora
Dzień Seniora
16.10.2015

Jak co roku, w miesiącu październiku, seniorzy z terenu Gminy Sulików na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie spotykają się na wspólnym świętowaniu Dnia Seniora.

więcej »
Info
Trening alarmowy
13.10.2015

W związku z pismem Wojewody Dolnośląskiego Nr BZ-ZKSO.642.102.2015.RC z dnia 9 października br. dot. ćwiczenia pk.: „RENEGADE - SAREX” informujemy, iż w ramach w/w ćwiczenia odbędzie się trening powszechnego ostrzegania o zagrożeniach uderzeniami z powietrza.

więcej »