Dzisiaj jest sobota, 10 grudnia 2022 r.
Imieniny obdchodzą: Julia, Daniela, Bogdan, Bohdan, Judyta, Grzegorz
Aktualności
LGD
Aplikacja mobilna IZERY
12.02.2015

Góry i Pogórze Izerskie - oficjalna aplikacja, dzięki której będziesz na bieżąco ze wszystkimi interesującymi wydarzeniami.

więcej »
Śmieci
Informacja ZGiUK
11.02.2015

Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Lubaniu zwraca się z prośbą o przygotowanie pojemników z opadami zmieszanymi w dniu odbioru, zgodnie z obowiązującym harmonogramem.

więcej »
Info
Informacja dotycząca świadczeń w zakresie POZ
02.01.2015

Na podstawie przekazanej przez Dolnośląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia informacji podajemy do wiadomości, że dla mieszkańców Powiatu Zgorzeleckiego, których lekarze podstawowej opieki zdrowotnej /lekarze rodzinni/ nie podpisali umów na 2015 r. z DOWNFZ opiekę w zakresie udzielania świadczeń w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej zapewniają:

więcej »
Info
Podstawowa opieka zdrowotna od 1 stycznia 2015 roku
02.01.2015

Dolnośląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia informuje, że aktualna lista placówek, które podpisały umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia na realizację świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju podstawowa opieka zdrowotna od 1 stycznia 2015 r. dostępna jest w załączniku (poz_2015).

więcej »
Podziękowania
Podziękowanie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulikowie
31.12.2014

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sulikowie składa serdeczne podziękowania wszystkim donatorom, sponsorom i ofiarodawcom, za ofiarowaną pomoc finansową, rzeczową i usługową na rzecz najuboższych z terenu Gminy Sulików oraz za wsparcie w działaniach profilaktycznych skierowanych do dzieci i młodzieży.

więcej »
Rada Gminy Sulików
Pierwsza sesja Rady Gminy Sulików w nowej kadencji
03.12.2014

W dniu 1 grudnia br. o godz. 15:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie odbyła się pierwsza sesja nowej Rady Gminy Sulików. W trakcie obrad 15 radnych gminy oraz Wójt Gminy Sulików złożyli ślubowanie. Wybrano też przewodniczącego i wiceprzewodniczących rady.

więcej »