Dzisiaj jest czwartek, 1 czerwca 2023 r.
Imieniny obdchodzą: Jakub, Justyn, Konrad, Hortensja, Aniela, Gracja
Aktualności
Info
Test sprawności syren alarmowych
30.07.2015

Informujemy mieszkańców gminy Sulików, że w dniu 1 sierpnia 2015 roku o godzinie 17.00 zostanie przeprowadzony wojewódzki trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności, umożliwiający jednoczesne upamiętnienie obchodów 71 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. 

więcej »
Przedszkole
Remont w Przedszkolu Publicznym w Sulikowie
16.07.2015

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na ilość miejsc w Przedszkolu Publicznym w Sulikowie Wójt Robert Starzyński znalazł sposób na umożliwienie uczęszczania do przedszkola większej ilości dzieci.

więcej »
Stypendium
XIII edycja Programu Stypendiów Pomostowych na Dolnym Śląsku - rok akademicki 2015/2016
13.07.2015

Stypendia pomostowe skierowane są do uzdolnionych maturzystów, którzy po raz pierwszy podeszli i zdali egzamin maturalny w roku 2015, mieszkają w małych miejscowościach Dolnego Śląska (poniżej 20 tys. mieszkańców) oraz dostali się na I rok studiów dziennych magisterskich realizowanych w trybie jednolitym lub dwustopniowym, w polskich państwowych uczelniach mających uprawnienia do nadawania tytułu naukowego magistra. 

więcej »
Info
Dofinansowanie kosztów kształcenia młodocianych pracowników
08.07.2015

Pracodawcy, którzy zawarli umowę o pracę z młodocianymi pracownikami w celu przygotowania zawodowego, po zakończeniu nauki zawodu lub przyuczeniu do wykonywania określonej pracy i zdaniu przez młodocianego egzaminu, mogą otrzymać pomoc w formie dofinansowania kosztów kształcenia młodocianych pracowników.

więcej »
Festyn w Radzimowie
Festyn w Radzimowie
01.07.2015

W sobotnie popołudnie 27 czerwca br. przy świetlicy wiejskiej w Radzimowie Górnym mieszkańcy Radzimowa Dolnego i Górnego bawili się na festynie zorganizowanym przez Rady Sołeckie.

więcej »
Rajd rowerowy
Rajd rowerowy
01.07.2015

Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Sulików zapraszają wszystkich na rajd rowerowy.

więcej »
Kurs pierwszej pomocy
Warsztaty z pierwszej pomocy
30.06.2015

Ochotnicza Straż Pożarna w Studniskach Dolnych serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców sołectwa Studniska Dolne i Studniska Górne na warsztaty szkoleniowe z zakresu udzielania pierwszej pomocy medycznej.

więcej »