Dzisiaj jest czwartek, 27 stycznia 2022 r.
Imieniny obdchodzą: Ilona, Przybysław, Aniela, Jerzy, Julian, Przemysław

Złote Gody Państwa Krystyny i Zbigniewa Zielińskich

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulikowie 6 sierpnia 2019 r. odbyła się niecodzienna uroczystość „Złotych Godów” państwa Krystyny i Zbigniewa Zielińskich z Radzimowa Dolnego.

W imieniu Prezydenta RP, Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików uhonorował jubilatów Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Dodatkowo Wójt wręczył Państwu Zielińskim kosz prezentowy, list gratulacyjny i kwiaty. Jubilaci doczekali się trzech córek. Mają również 7 wnuków. Zdaniem jubilatów receptą na długoletnie pożycie małżeńskie jest wzajemna tolerancja i kompromisy. Gniewanie się do niczego nie prowadzi.

Na uroczystość Złotych Godów do Urzędu przybyła najbliższa rodzina oraz górnicy z Radzimowa. Gratulacjom i życzeniom nie było końca.Złote Gody, to jubileusz szczególny. Wspólnie przeżyte 50 lat to dowód na istnienie miłości i wzajemnego zrozumienia. To wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związki małżeńskie. 50-ta rocznica ślubu to wzruszająca uroczystość. Ożyły wspomnienia, wróciły chwile i obrazy mieniące się swoistym blaskiem. Złotym Jubilatom życzymy dalszych szczęśliwych lat, pełnych zdrowia i spokoju.

« powrót