Dzisiaj jest niedziela, 24 października 2021 r.
Imieniny obdchodzą: Rafał, Marcin, Alojzy, Antoni, Areta, Marta

Jeszcze w tym roku wymiana dachu na budynku Szkoły Podstawowej w Biernej

W wyniku rozstrzygnięcia postępowania przetargowego udało się wyłonić wykonawcę wymiany poszycia dachowego na budynku Szkoły Podstawowej w Biernej w ramach inwestycji pn. "Modernizacja wraz z przebudową Szkoły Podstawowej w Biernej - etap I."

W dniu 28 września br. podpisana została umowa z wykonawcą PPHU „INSTALATOR” Sławomir Bogdanowicz z Radzimowa Dolnego na realizację inwestycji. W ramach zadania wykonana zostanie m.in.: wymiana pokrycia dachowego, częściowa wymiana konstrukcji dachowej, położenie nowych rynien i rur spustowych, montaż instalacji odgromowej i wykonanie 3 szt. kominów. Całkowity koszt to kwota ok. 235 tys. zł.
 
Jak wyjaśnia Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików "Zdecydowaliśmy się podzielić inwestycję na etapy, gdyż trudno było znaleźć wykonawcę na wymianę pokrycia dachowego wraz z termomodernizacją budynku, którego oferta mieściłaby się w środkach, jakie na ten cel przewidzieliśmy. Mając na uwadze, że wymiana dachu wykonana zostanie za kwotę poniżej ceny kosztorysowej, można mieć nadzieję, że realizacja całości inwestycji w ramach zaplanowanych w budżecie środków będzie możliwa".
 
« powrót