Dzisiaj jest poniedziałek, 27 czerwca 2022 r.
Imieniny obdchodzą: Maryla, Władysław, Maria, Cyryl, Cyprian, Emanuela

VI Sulikowski Jarmark Bożonarodzeniowy

Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński zaprasza mieszkańców, rękodzielników i regionalnych przedsiębiorców do wzięcia udziału w Jarmarku Świątecznym, który rozpocznie się 05.12.2021r. w godz. 12:00-19.00 na Sulikowskim Rynku, Sali widowiskowej GOK i Ostrym Narożniku.

W programie imprezy m.in. widowisko dla dzieci „Czas zimy” oraz zabawy prowadzone przez postaci z bajki, prezentacja produktów rodzimych wytwórców, sprzedaż i degustacja wyrobów kuchni regionalnej, warsztaty plastyczne, florystyczne, i rękodzielnicze, konkursy świąteczne, wspólne kolędowanie, występy dzieci i młodzieży, oraz dorosłych artystów.
 
W czasie trwania imprezy będzie można zrobić zdjęcie z Mikołajem, a Elfy i Śnieżynka zaproszą dzieci do wspólnej zabawy. Każdy chętny uczestnik jarmarku będzie mógł skorzystać z fotobudki, a dzieci z przejażdżki karuzelą. Dla wszystkich uczestników jarmarku zapewniamy ciepły poczęstunek.
 
Chęć uczestnictwa oraz wszelkie Państwa pomysły, mające na celu urozmaicenie imprezy, prosimy zgłaszać do 29.11.2021r./poniedziałek/ do sekretariatu GOK osobiście, telefonicznie: 75 778 73 10 lub mailowo: goksulikow@gmail.com
« powrót