Dzisiaj jest sobota, 23 września 2023 r.
Imieniny obdchodzą: Tekla, Bogusław, Linus, Liwiusz

Pierwsze zebrania wiejskie na terenie Gminy Sulików

Za nami pierwsze zebrania wiejskie na których mieszkańcy Gminy Sulików rozdysponowali środki z funduszu sołeckiego na rok 2024.

Mieszkańcy Sołectwa Stary Zawidów poparli wspólną koncepcję Wójta Gminy Sulików - Roberta Starzyńskiego i Sołtysa Mariusza Michalskiego o przystąpieniu do budowy Domu Strażaka. Całość środków 35.780,43 zł przeznaczono na wykonanie dokumentacji technicznej.
 
W Skrzydlicach mieszkańcy zdecydowali o dalszej rozbudowie terenu rekreacyjnego. Zdecydowana większość środków, bo aż 20 tys. zł w Sołectwie Radzimów Górny zostanie wydatkowana na dalsze Zagospodarowanie terenu wokół Świetlicy Wiejskiej.
 
Mieszkańcy Biernej przeznaczyli ponad 20.997,00 tys. zł na wyposażenie nowo powstałej Świetlicy Wiejskiej w Biernej przy Szkole Podstawowej w Biernej.
 
W Miedzianej natomiast zaplanowana została wymiana urządzeń zabawowych na placu zabaw na wartość blisko 23 tys. zł.
 
We wszystkich zebraniach udział wziął Wójt Gminy Sulików - Robert Starzyński, który udzielał odpowiedzi na nurtujące mieszkańców pytania.
 
Najbliższe zebrania w Sołectwie Mała Wieś Górna i Sołectwie Mikułowa zaplanowane zostały na 22 sierpnia - Zapraszamy mieszkańców do udziału.
« powrót