Dzisiaj jest niedziela, 28 listopada 2021 r.
Imieniny obdchodzą: Lesław, Zdzisław, Jakub, Stefan, Grzegorz, Natalia, Roma

Złote Gody Państwa Czernucho

"Świadomy praw i obowiązków.....i przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe" - takimi słowami ponad 50 lat temu, Państwo Teresa i Tadeusz Czernucho z Wrociszowa Dolnego przyrzekali sobie miłość na zawsze.

W dniu 12 września 2014 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulikowie odbyła się uroczystość  jubileuszowa „Złotych Godów” połączona z wręczeniem medali nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego „Za długoletnie pożycie małżeńskie”. Aktu dekoracji w imieniu Prezydenta RP dokonał Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików. Złote Gody  to wyjątkowe święto, a wspólne pół wieku to dowód wzajemnej miłości, zrozumienia i siły. To również wspaniały przykład dla młodych zakładających rodziny. Małżonkowie zgodnie stwierdzili, że fundamentem, na którym zbudowali swój związek była miłość. Pielęgnowali ją i dbali, by była silna i mogąca znieść wszystko.

Wznosząc toast na cześć jubilatów Wójt Gminy Sulików podkreślił, jak wielkim wydarzeniem jest taka rocznica, gdyż Złote Gody to dzień wspomnień i refleksji nad tak pięknym jubileuszem, a  ponad  50 lat wspólnego życia to czas obfitujący zarówno w piękne, szczęśliwe chwile, ale i czas niepozbawiony trosk i problemów.

Życzenia jubilatom na następne szczęśliwe lata wspólnego życia, pełnych zdrowia i spokoju złożyli Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików oraz licznie przybyła rodzina.

Zwieńczeniem  spotkania  było wręczenie  Szanownym Jubilatom pamiątkowych dyplomów jubileuszowych, upominków oraz kwiatów.

Złote Gody Państwa Czernucho « powrót