Dzisiaj jest poniedziałek, 5 grudnia 2022 r.
Imieniny obdchodzą: Saba, Kryspin, Gerard, Sabina, Edyta, Krystyna, Norbert
Aktualności
życzenia_2
Życznenia z okazji Dnia Kobiet
08.03.2022

Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików wraz z Przewodniczącym Bogusławem Świątkiem z okazji Dnia Kobiet składają wszystkim mieszkankom Gminy Sulików życzenia.

więcej »
Pomoc pogorzelcom
Razem można więcej
07.03.2022

Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików w dniu dzisiejszym otrzymał pomoc z Niemiec z przeznaczeniem dla ukraińskich uchodźców.

więcej »
przetarg
Ogłoszenie o przetargu
03.03.2022

Wójt Gminy Sulików ogłasza II ustny, niegraniczony przetarg na sprzedaż neiruchomości gruntowj zabudowanej budynkiem mieszkalnym w Miedzianej.

więcej »
ważne
Informacja o możliwości przekazywania darowizn pieniężnych na rzecz uchodźców z Ukrainy przebywających na terenie Gminy Sulików
02.03.2022

Gmina Sulików uruchomiła możliwość dokonywania darowizn pieniężnych na rzecz uchodźców z Ukrainy przebywających na terenie Gminy. Każdy kto chciałby wesprzeć obywateli Ukrainy, którzy dotarli lub dotrą na teren Gminy Sulikow może skorzystać z konta Urzędu Gminy Sulików, z którego całość przekazanych środków przeznaczona zostanie na ten cel.

więcej »
OSP
OSP Sulików przekaże wóz strażacki na Ukrainę
01.03.2022

Na zwołanym w dniu 28 lutego br. z inicjatywy Wójta Gminy Sulików Roberta Starzyńskiego zebraniu Zarządu Gminnego OSP, podjęto decyzję o przekazaniu samochodu ratowniczo-bojowego marki STAR będącego w dyspozycji OSP Sulików dla ukraińskiej straży pożarnej.

więcej »
ważne
Informacja dot. zasad organizacji pomocy obywatelom Ukrainy
26.02.2022

Zgodnie z informacjami przekazanymi za pośrednictwem Wojewody Dolnośląskiego i w porozumieniu z Miastem Zgorzelec, wszystkich zainteresowanych udzieleniem pomocy obywatelom Ukrainy prosimy o zapoznanie się z informacją i wypełnieniem ankiety dostępnej w linku poniżej.

więcej »