Dzisiaj jest poniedziałek, 27 czerwca 2022 r.
Imieniny obdchodzą: Maryla, Władysław, Maria, Cyryl, Cyprian, Emanuela
Aktualności
Info
Informacja o wykonaniu oprysku chemicznego
11.05.2020

PPHU "ROLFARM" Sp. z o.o. w Osieku Łużyckim  informuje, że w dniach od 18 do 21 maja 2020 r. w godzinach porannych i wieczornych po oblocie pszczół wykonany zostanie oprysk chemiczny rzepaku ozimego przeciwko grzybom i owadom.

więcej »
przetarg
II nieograniczony przetarg
04.05.2020

Wójt  Gminy  Sulików ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu niemieszkalnego, użytkowego Nr 1U (po byłej bibliotece), położonego w Biernej Nr 64, wraz ze sprzedażą przynależnego gruntu.

więcej »
smog
Wymiana pieców-rusza nabór wniosków
14.04.2020

Gmina Sulików wraz z Oddziałem Terenowym Stowarzyszenia „Wolna Przedsiębiorczość" w Świdnicy ogłosiła nabór wniosków o grant w ramach projektu pn: „Koalicja na rzecz poprawy jakości powietrza Gmin Zachodniego Obszaru Interwencji (ZOI)"

więcej »
Info
Ruszyła akcja voucher turystyczny
02.04.2020

Dolnośląska Organizacja Turystyczna uruchomiła zbieranie ofert do akcji pn. „Voucherturystyczny”. Jest to kampania promocyjna przygotowana przez DOT i wspierana przez Samorząd Województwa. Jej celem jest promocja ofert, które można zamówić i opłacić już dziś, a skorzystać z nich w późniejszym terminie.

więcej »
Ogłoszenie
Informacja dot. oficjalnego otwarcia ofert z przetargu nieograniczonego
30.03.2020

Informujemy, że w dniu 31.03.2020 z uwagi na wprowadzone ograniczenia funkcjonowania Urzędu Gminy Sulików w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa, oficjalne otwarcie ofert z przetargu nieograniczonego dot. „Modernizacji boiska sportowego w Radzimowie Górnym - etap I” odbędzie się online za pośrednictwem oficjalnego profilu Urzędu Gminy Sulików na portalu społecznościowym facebook.

więcej »
przejście Bierna
Kolejne bezpieczne przejście dla pieszych w gminie
24.03.2020

Przy Szkole Podstawowej w Biernej powstanie bezpieczne przejście dla pieszych. To za sprawą pozyskanego przez Gminę Sulików dofinansowania w wysokości 55 tys. zł w ramach rządowego programu „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2018 - 2020.

więcej »