Dzisiaj jest piątek, 27 maja 2022 r.
Imieniny obdchodzą: Augustyn, Julian, Jan, Juliusz, Magdalena, Amanda
Aktualności
Info
Weź udział w badaniu ankietowym
27.04.2022

Na zlecenie Fundacji Ekologicznej „Zielona Akcja” z siedzibą w Legnicy firma Grupa BST  Sp. z o. o. realizuje badanie stanu świadomości mieszkańców na temat znaczenia zielonej i niebieskiej infrastruktury w łagodzeniu zmian klimatu oraz ich gotowości do podejmowania tych działań  na terenie własnych posesji i miejsc publicznych w gminie.

więcej »
Ogłoszenie
Uproszczona oferta na realizację zadania publicznego
21.04.2022

Podaje się do publicznej wiadomości uproszczoną ofertę realizacji zadania publicznego pn. "Na Łużycach Zielonoświątkowe Śpiewanie" z zakresu Kultura i sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, złożoną przez FISiKL "Kapela Pogranicze"

więcej »
KRUS
Mądrze postępujesz wypadku nie spowodujesz
15.04.2022

To hasło  kampanii przygotowanej przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego mającej na celu zapobieganie wypadkom, związanym z użytkowaniem maszyn i urządzeń rolniczych, sposobów ich likwidowania, a w konsekwencji zmniejszenie liczby wypadków z ich udziałem.

więcej »
ważne
Zakaz parkowania na Placu Wolności w Sulikowie
05.04.2022

Informujemy, że w związku z realizacją zdjęć filmowych do międzynarodowej produkcji filmowej na Placu Wolności w Sulikowie od dnia 5 kwietnia br. od godz. 19:00 do dnia 6 kwietnia br. do godz. 16:00 wprowadzony zostaje zakaz parkowania pojazdów

więcej »