Dzisiaj jest piątek, 27 maja 2022 r.
Imieniny obdchodzą: Augustyn, Julian, Jan, Juliusz, Magdalena, Amanda
Aktualności
Festyn
Festyn rodzinny w Sulikowie
12.06.2018

Przy wspaniałej pogodzie odbył się w minioną niedzielę na sulikowskim boisku Festyn Rodzinny, podczas którego można było m.in. zobaczyć wielkie granie w wykonaniu małych piłkarzy.

więcej »
Info
Informacja w sprawie programu "Dobry start"
11.06.2018

Wójt Gminy Sulików  informuje, że z dniem 1 czerwca 2018 r. weszło w życie  rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu „Dobry start” wprowadzające jednorazowe świadczenie w wysokości 300 zł na dziecko.

więcej »
Info
Festyn rodzinny
05.06.2018

Już w najbliższą niedzielę na boisku sportowym w Sulikowie odbędzie się festyn rodzinny. W programie m.in. turniej piłki nożnej OZPN Odział Jelenia Góra w kategorii Żaków. 

więcej »
Zielonoświątkowe święto
Ludowo i kolorowo - „Na Łużycach Zielonoświątkowe Śpiewanie”
22.05.2018

W niedzielę, 20 maja na sulikowskim rynku odbyło się coroczne spotkanie z kulturą ludową zorganizowane przez członków Fundacji Inicjatyw Społecznych i Kultury Ludowej „Kapela Pogranicze”, nawiązujące do tradycji Zielonoświątkowego Śpiewania na Górnych Łużycach. Gmina Sulików gościła aż 14 zespołów ludowych z pogranicza polsko - czesko - niemieckiego.

więcej »
Info
Informacja Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych
15.05.2018

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych (RDLP) we Wrocławiu informuje, że rozpoczyna proces konsultacji społecznych w sprawie stosowania środka ochrony roślin Dimilin 480 SC na zasadach derogacji (substancja czynna diflubenzuron nie jest zalecana przez FSC do stosowania w lasach certyfikowanych).

więcej »