Dzisiaj jest środa, 1 lutego 2023 r.
Imieniny obdchodzą: Seweryn, Brygida, Ignacy, Dobrogniew
Aktualności
Info
Komunikat MSWK "Suplaz" w Sulikowie
06.11.2022
W związku z licznymi zgłoszeniami o pogorszeniu parametrów dostarczanej wody (barwa, mętność) pracownicy Spółki „SUPLAZ” rozpoczęli płukanie sieci wodociągowej w miejscowości Sulików oraz Mała Wieś Dolna.

 

więcej »
e-usługi
Informacja dot. przekazania komputerów-granty PPGR wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR
04.11.2022

Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński informuje, iż w dniach 8-9 listopada 2022 r. Gmina Sulików przekaże beneficjentom sprzęt komputerowy, zakupiony w ramach dofinansowania w programie „Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym -„Granty PPGR” realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa V: Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia REACT-EU.

 
więcej »
pasowanie_2022
Pasowanie na Starszaka
04.11.2022

W dniu 4 listopada br. września w Oddziale Przedszkola Publicznego w Sulikowie odbyła się uroczystość pasowania na Starszaka.

więcej »
zielony_lider
Pracownicy Urzędu Gminy Sulików z wizytą w Danii
03.11.2022

"Zielony Lider” to roczny program szkoleniowo-doradczy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, którego realizatorem jest Fundacja Sendzimira. Celem programu jest wsparcie lokalnych liderów w działaniach na rzecz ochrony środowiska.

więcej »
GOPS
Opieka wytchnieniowa w Gminie Sulików edycja 2023 r.
28.10.2022

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sulikowie będzie realizował program  ,,Opieka Wytchnieniowa” - edycja 2023. Jest to program Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych.

więcej »
Rada Gminy Sulików
Relacja z październikowej sesji rady Gminy Sulików
27.10.2022
W dniu 27 października br. odbyła się sesja Rady Gminy Sulików. Radni procedowali nad 12 projektami uchwał w tym zmianami w budżecie, wśród których na wniosek Wójta Gminy Sulików Roberta Starzyńskiego znalazło się wiele kluczowych zadań do realizacji jeszcze w tym roku.
więcej »
droga_studniska_Górne_nowa
Relacja z placu budowy drogi w Studniskach Górnych
27.10.2022

Trwają zaawansowane prace przy przebudowie drogi w Studniskach Górnych. Plac budowy wizytował w dn. 26 października br. Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński z naczelnikiem wydziału rozwoju i inwestycji Mariuszem Robaszewskim oraz radnym Przemysławem Czekańskim.

więcej »
ważne
Sprzedaż węgla-komunikat Wójta Gminy Sulików
21.10.2022

Informujemy, że Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński podjął decyzję o przystąpieniu do dystrybucji przez Gminę Sulików paliwa stałego - węgla na preferencyjnych warunkach (przewidywana cena sprzedaży do 2200 zł).

więcej »
Urząd Gminy
Ekologiczna akcja społeczna pracowników Urzędu Gminy Sulików
17.10.2022

W ramach zorganizowanej w dniu 14 października br. akcji ekologicznej grupa pracowników Urzędu Gminy Sulików wraz z Robertem Starzyńskim Wójtem Gminy Sulików i Zastępcą Wójta Elżbietą Piotrowską w godzinach popołudniowych posadziła krzewy przed świetlicą wiejską w Studniskach Górnych.

więcej »