Dzisiaj jest poniedziałek, 27 czerwca 2022 r.
Imieniny obdchodzą: Maryla, Władysław, Maria, Cyryl, Cyprian, Emanuela
Aktualności
statystyka
Gmina Sulików wśród najbogatszych gmin powiatu
07.11.2017

Pismo samorządowe "Wspólnota" opublikowało rankingi zamożności jednostek samorządu terytorialnego. Jak wypada Gmina Sulików? Na 2478 miast i gmin w Polsce zajmuje 255 miejsce, a w powiecie 3 z dochodem na 1 mieszkańca 1.932,49 zł.

więcej »
latarnia
Rozbudowy oświetlenia ciąg dalszy
26.10.2017

W ramach obowiązującej umowy eksploatacji i konserwacji urządzeń oświetlenia drogowego i miejsc publicznych, wzdłuż drogi powiatowej w Radzimowie, do cmentarza komunalnego wybudowano nowe punkty oświetleniowe.

więcej »
Info
Ogłoszenie o konsultacjach
18.10.2017

Wójt Gminy Sulików przedstawia do konsultacji: projekt uchwały Rady Gminy Sulików w sprawie programu współpracy Gminy Sulików z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami w 2018 roku.

więcej »
Info
Mobilny punkt informacyjny w Radomierzycach
18.10.2017

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górzezaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji na temat wsparcia ze środków  Funduszy Europejskich.

W ramach Mobilnego  Punktu  Informacyjnego  pracownik Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze  będzie pełnić dyżur w Radomierzycach.

więcej »
dzień edukacji życzenia
Nagrody Wójta z okazji Dnia Edukacji Narodowej
14.10.2017

Nauczanie i  wychowanie dzieci i młodzieży to zadania bardzo ważne i wymagające rzetelnej wiedzy i systematycznej pracy - mówił Wójt Gminy Sulików do nauczycieli z Gminy Sulików, którzy w piątkowe popołudnie 13 października br. wzięli udział w uroczystej gali, zorganizowanej z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulików. 

więcej »