Dzisiaj jest poniedziałek, 27 czerwca 2022 r.
Imieniny obdchodzą: Maryla, Władysław, Maria, Cyryl, Cyprian, Emanuela
Aktualności
Urna
Nowy obwód głosowania w Sulikowie
06.05.2014

Z reguły mieszkańcy Gminy Sulików doskonale wiedzieli, gdzie mieści się ich lokal wyborczy. Przed najbliższymi wyborami jednak warto sprawdzić, gdzie mieści się dany lokal wyborczy, bowiem - zgodnie z zapisami nowego Kodeksu Wyborczego - w Gminie Sulików dokonano zmian w podziale gminy na okręgi wyborcze i stałe obwody głosowania.

więcej »
Info
Informacja Wójta Gminy Sulików
01.05.2014

W dniu 2 maja 2014 r. (piątek) w celu umożliwienia dokonania przez pełnomocników komitetów wyborczych lub osoby upoważnione zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych, w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r.,

więcej »
Rajd
Konkursowa jazda samochodowa
25.04.2014

Po raz kolejny i z pewnością nie ostatni w tym roku Automobilklub Zagłębie Turoszowskie w Zgorzelcu zaprasza wszystkich pasjonatów, kibiców i wszystkich innych fanów sportów samochodowych na kolejną już - II Rundę Mistrzostw Zgorzelca, czyli Konkursową Jazdę Samochodem. 

więcej »
Info
Informacja
25.04.2014

Wójt Gminy Sulików informuje, że w dniu 2 maja 2014 r. (piątek) Urząd Gminy Sulików będzie nieczynny.

więcej »
Walka
Kolejny sukces Wojciecha Wierzbickiego
18.04.2014

Na hali sportowej w Nowej Rudzie odbyła się II Wielka Gala Sportów Walki. Zawodnik zgorzeleckiego Centrum Sportów Walki Kick-Fighter, mieszkaniec Gminy Sulików Wojciech Wierzbicki odniósł kolejne zwycięstwo nad swoim przeciwnikiem, Patrikiem Tothem.

więcej »
Kolejna promesa 2014
Kolejna promesa na odbudowę dróg
15.04.2014

Wiemy już jakie odcinki dróg zostaną przebudowane w ramach otrzymanej przez Gminę Sulików promesy na usuwanie skutków klęsk żywiołowych - intensywnych opadów deszczu z czerwca 2013 r. 

więcej »
Altana Mała Wieś Górna
Będzie nowe miejsce integracji mieszkańców
15.04.2014

Znany jest już wykonawca kolejnego trafionego pomysłu pracowników Urzędu Gminy Sulików, inwestycji pn. „Zagospodarowanie centrum Małej Wsi Górnej poprzez budowę altany stanowiącej punkt promocji produktów rękodzielniczych”, którym w drodze przetargu został Zakład Ogólno-Budowlany Instalatorstwo Elektryczne Irenusz  Nowosza z Zaręby. 

więcej »
Folkowa niedziela
Folkowa niedziela
14.04.2014

Niedziela Folkowo Palmowa w Sulikowie odbiła się szerokim echem od ścian budynków wokół Placu Wolności.

więcej »
GOK
Niedziela Folkowo Palmowa w Sulikowie!
09.04.2014

Zapraszamy w najbliższą niedzielę w plener. Wśród gości m.in. ludowe zespoły "Lusatia" i "Lasowianie". Oraz niespodzianka…W razie kiepskich warunków pogodowych całość odbędzie się na Sali Widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie.

więcej »