Dzisiaj jest poniedziałek, 5 grudnia 2022 r.
Imieniny obdchodzą: Saba, Kryspin, Gerard, Sabina, Edyta, Krystyna, Norbert
Aktualności
Walka
Kolejny sukces Wojciecha Wierzbickiego
18.04.2014

Na hali sportowej w Nowej Rudzie odbyła się II Wielka Gala Sportów Walki. Zawodnik zgorzeleckiego Centrum Sportów Walki Kick-Fighter, mieszkaniec Gminy Sulików Wojciech Wierzbicki odniósł kolejne zwycięstwo nad swoim przeciwnikiem, Patrikiem Tothem.

więcej »
Kolejna promesa 2014
Kolejna promesa na odbudowę dróg
15.04.2014

Wiemy już jakie odcinki dróg zostaną przebudowane w ramach otrzymanej przez Gminę Sulików promesy na usuwanie skutków klęsk żywiołowych - intensywnych opadów deszczu z czerwca 2013 r. 

więcej »
Altana Mała Wieś Górna
Będzie nowe miejsce integracji mieszkańców
15.04.2014

Znany jest już wykonawca kolejnego trafionego pomysłu pracowników Urzędu Gminy Sulików, inwestycji pn. „Zagospodarowanie centrum Małej Wsi Górnej poprzez budowę altany stanowiącej punkt promocji produktów rękodzielniczych”, którym w drodze przetargu został Zakład Ogólno-Budowlany Instalatorstwo Elektryczne Irenusz  Nowosza z Zaręby. 

więcej »
Folkowa niedziela
Folkowa niedziela
14.04.2014

Niedziela Folkowo Palmowa w Sulikowie odbiła się szerokim echem od ścian budynków wokół Placu Wolności.

więcej »
GOK
Niedziela Folkowo Palmowa w Sulikowie!
09.04.2014

Zapraszamy w najbliższą niedzielę w plener. Wśród gości m.in. ludowe zespoły "Lusatia" i "Lasowianie". Oraz niespodzianka…W razie kiepskich warunków pogodowych całość odbędzie się na Sali Widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie.

więcej »
Przebudowa sulikowskiego rynku
Czasowa zmiana organizacji ruchu
25.03.2014

Informujemy, że Sudeckie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. od dnia 07.04.2014 (godz. 9:00) wprowadza czasową zmianę organizacji ruchu na drodze wojewódzkiej nr 355 na odcinku Wrociszów Dln. - Zawidów.

więcej »